Чи варто дитину водити на гуртки проти її волі?

5 posts / 0 new
Последнее сообщение
tanya08
Не в сети
Чи варто дитину водити на гуртки проти її волі?

 Всім хочеться щоб наші діти виросли розумними і все вміли. Але для цього їх треба цьому навчити. Водила дитину на гурток плавання, їй не подобається, англійська також не те. Почали ходити на танці і знову відмова. І як поступити? Я знаю, що коли донька виросте їй всі ці навчання пригодяться в житті. Як її можна попросити чи  змусити відвідувати хоть щось? Чи просто залишити все як є? Як ви знаходите підхід до своїх діток?

Kostyantyn
Не в сети
Варто

Нажаль, чи може нащастя ;) власних дітей не маю, але є племінниця, яку також переконуємо зайнятися вивченням англійської мови.  Ось з англійської мови і почну. Не знаю наскільки доросла дитина, та наскільки високий рівень знань англійської мови у Вас, тому наприклад, можу запропонувати давати гратися тільки у англомовні версії ігор, взагалі дати дитині на власному досвіді переконатися у необхідності знання англійської мови.Якби не економічна криза, то для "популяризації" плавання запропонував би з*їздити на море щоб дитина побачила як її однолітки весело бавляться у воді. Танці, малювання, музика - тут я вважаю повинно бути лише бажання дитини - не хоче не треба.

vanina77
Не в сети
Терпіння.

Мій синочок займається брейкдансом, спочатку йому не все вдавалось і перед тренуваннями він влаштовував істерики. Доводилося вмовляти, просити і навіть його сварити. З часом синок багато чому навчився, тому ходить на заняття за власним бажанням. Подібна історія нині повторюється з донечкою - вона відмовляється відвідувати уроки танців. Умовляю її, переконую та сподіваюся, що це тимчасові труднощі. Обов'язково зважайте на схильність власної дитини до якогось заняття (малювання, танці, плавання і т.д.), а щодо того, чи варто їй займатися в гуртку, то Ви зможете визначити це приблизно через рік.

oksana
Не в сети
Думаю разнообразные кружки

Думаю разнообразные кружки будут очень полезны для развития ребенка. Пусть сначала ему это непонравится, но со временем,я уверенна, он будет вам за это благодарен.

rimmunia
Не в сети
Смотря на какие)

Смотря на какие)

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы отправлять комментарии